Lekarze

Przychodnia Vertigomed jest nowoczesnym ośrodkiem diagnostyki i leczenia schorzeń z zakresu laryngologii, audiologii i foniatrii. Dysponujemy własną pracownią diagnostyczną wyposażoną w nowoczesny sprzęt do badań audiologicznych. Chcąc zapewnić naszym Pacjentom najwyższy standard opieki medycznej wprowadzamy do naszej praktyki innowacyjne urządzenia oraz ofertujemy badania, które istotnie zwiększają możliwości i skuteczność procesu diagnostycznego-terapeutycznego.

W Przychodni Vertigomed świadczeń medycznych udzielają:

Opinie naszy pacjentów:

 • 5 star review  świetni fachowcy zwłaszcza laryngologia, dzięki nim pozbyłam się przewlekłego kataru. Bardzo polecam tą przychodnię.

  thumb Aga Strona W Wordpress
 • 5 star review  diagnoza i kwalifikacja do leczenia przerostu migdałka u dzieci w Przychodni Vertigomed przebiega bezproblemowo i w przyjaznej atmosferze

  thumb Magda Jonak
 • 5 star review  Zdecydowanie polecam za organizację wizyty dzięki kompetentnemu personelowi. Uważam, że sprzęt jest na najwyższym poziomie. W przychodzi panuje przyjazna atmosfera i życzliwe podejście do klienta a przede wszystko możliwość płatności kartą.

  thumb Michal Micioli
 • 5 star review  Udało mi się załatwić wszystkie badania w jednym miejscu i to nawet tego samego dnia. Duży plus.

  thumb Adam Jasiński
 • 5 star review  W przychodni można płacić kartą co jest bardzo wygodne,mają bardzo nowoczesny sprzęt,jest tam miła atmosfera i każdy pracownik jest miły dla pacjenta

  thumb Małgorzata Florkowska