Lekarze

Przychodnia Vertigomed jest nowoczesnym ośrodkiem diagnostyki i leczenia schorzeń z zakresu laryngologii, audiologii i foniatrii. Dysponujemy własną pracownią diagnostyczną wyposażoną w nowoczesny sprzęt do badań audiologicznych. Chcąc zapewnić naszym Pacjentom najwyższy standard opieki medycznej wprowadzamy do naszej praktyki innowacyjne urządzenia oraz ofertujemy badania, które istotnie zwiększają możliwości i skuteczność procesu diagnostycznego-terapeutycznego.

W Przychodni Vertigomed świadczeń medycznych udzielają:

Opinie naszy pacjentów:

 • Bardzo wysokiej klasy nowoczesny sprzęt do badań błędnika i słuchu, super specjaliści. Dobra organizacja tego miejsca i podejście do pacjenta

  thumb Rafał Korbel
 • Podejście profesjonalne, wszystko rzeczowo i konkretnie. Jest się traktowanym tak jak się tego oczekuje. Oby utrzymać ten poziom. POLECAM

  thumb Iwona Śmiech
 • Byłam w tym miejscu już na kilku wizytach, zawsze wszystko zgodnie z umówioną godziną, bez żadnych nieprzyjemnych sytuacji. Jak dla mnie niezawodne miejsce.

  thumb Ania Futer
 • Zdecydowanie polecam za organizację wizyty dzięki kompetentnemu personelowi. Uważam, że sprzęt jest na najwyższym poziomie. W przychodzi panuje przyjazna atmosfera i życzliwe podejście do klienta a przede wszystko możliwość płatności kartą.

  thumb Michal Micioli
 • Udało mi się załatwić wszystkie badania w jednym miejscu i to nawet tego samego dnia. Duży plus.

  thumb Adam Jasiński